چگونه برتر از انسانهای عادی باشیم؟(درس دوم)

مراقبه دریچه ی اسرار(آموزش جادو)

به نام آفریننده خاک

مراقبه دریچه ی اسرار

*درس دوم:

اگر جریان زندگی شما را به این مکان رهنمون شده در آرامش به مطالعه ادامه دهید،زیرا امروز می خواهم یکی از مهمترین درسهایی که آموختم به شما بیاموزم:

در فیلم روز هشتم هری و ژرژ در کنار هم روی چمنزاری در جنگل دراز کشیده اند:

"هری قصد رفتن می کنه،ژرژ به هری می گه : فقط یک دقیقه!... بعد از یک دقیقه که می گذره ،ژرژ به هری می گه :چطور بود یک دقیقه برای خودمان ."

تا حالا چند تا از ما فقط یک دقیقه برای خودمان داشتیم ؟ بدون فکر کردن به مشکلات ،به آینده و گذشته ،حتی بدون فکر کردن به خوشی ها ،تجربه ی گران بهایی است .

البته امکان دارد افکار مزاحم دست از سرتان برندارند،رهایشان کنید بگذارید بیایند و بروند همانطوری که برگ های پاییزی بر روی رودخانه می لغزند و از جلوی چشمهایتان آرام می گذرند و به راه خودشان می روند و نگاه شما روی رودخانه ثابت می ماند.

خوب وقتشه دست از خوندن بردارید تا این ١ دقیقه رو با هم تجربه کنیم ،_ ١ دقیقه بدون هیچ فکری در آرامش کامل _ خوب منم با شما این تجربه رو حس کردم ، حالا آرامش بیشتری دارم ، شما چطور؟ در ضمن می تونید در حین مراقبه از تنفس آرام هم بهره بگیرید.

خوب اینم از درس امروز شما حالا یاد گرفتید که مراقبه کنید ، این تمرین رو هر روز سر ساعت معین _صبح زود یا عصر بهتر است _ انجام دهید با نظم و انضباط .

هر روز ۵ دقیقه مراقبه کردن ضروریه ، ١٠ دقیقه خوبه و ١۵ دقیقه عالی !

میتونید در روز دو نوبت مراقبه کنید که این کار پیشرفتتون رو به طور چشم گیری افزایش میده و به خاطر داشته باشید مراقبه هر چند ساده اما پایه و اصول جادوگری است از دیدن نشانه ها گرفته تا احضار شیاطین و روشن بینی و نیروهای حیرت آور دیگر همه و همه از _مراقبه و ذهنی خاموش _ سرچشمه می گیرند.

راستی ژرژ یه عقب مونده ذهنی بود !

/ 0 نظر / 11 بازدید