چگونه برتر از انسان های عادی باشیم؟(درس اول)

-اگر شما بخواهید برتر از انسان های عادی باشید باید بتوانید آنچه را در روح شما میگذرد نظاره کنید و برای این کار باید روحی آرام داشته باشید،زیرا همه برای دیدن چهره ی خود در آب ساکن نگاه میکنند نه آب روان.پس قدم اول را بردارید هر روز لحظاتی به مراقبه بنشینید و سعی کنید این زمان را افزایش دهید.

-انسان های بسیاری اسمهای مختلفی برای روح جهان گزارده اند از قبیل ناهوشیار جمعی یونگ،میدان فراگیر انرژی وین دایر و ... ،در حالی که همه در مورد چیز واحدی سخن میگفتند.

جهان نمادین_نشانه ها و روح جهان(آموزش جادو)

به نام آفریننده روح

جهان نمادین،نشانه ها و روح جهان

_درس اول:

قبل از درس اول یه توضیح مختصر در مورد روح جهان:

کل کاینات با شعور و احساسه،از ذره ای در دل خاک گرفته تا ماه و خورشید،انسان هم جزیی از این شعور عظیمه که جادوگران اون رو "روح جهان" نامند.

حالا از شما دو سوال میپرسم آیا میشه به روح جهان نفوذ کرد؟و اینکه راه نفوذ به روح جهان چیست؟در موردش فکر کنید

*افسانه های شخصی نشانه های خدا:

-کیمیاگران معتقدند که هر کس در این دنیا رویایی داره که باید اون رو تحقق ببخشه،البته برای تحقق بخشیدن به رویامون باید مسیر مشخصی رو بپیماییم که این راه به وسیله ی نشانه های خدا مشخص شده به این خاطر جادوگران به نشانه ها بسیار اهمیت میدن.

خوب اینجا این سوال پیش میاد که این نشانه ها رو چطور میشه دید؟اصلا این نشانه ها چه طوری هستن؟

خوب ساده است نشانه ها همه جا هستند و هر اتفاق ساده یا مهم میتونه نشانه ی خداوند باشه یا هر حرف که می شنویم و خلاصه هر چیزی که بتونید فکرشو بکنید_یا نتونید_میتونه یه نشانه باشه خوب حالا وقتشه که دست به کار بشید و راز شکست ناپذیری و تسلط افسونگران بر اوضاع رو به کار ببرید بله به همین سادگی فقط نشانه ها رو باور داشته باشید و به راهنمایی شون عمل کنید.

**********************************************************

تهیه و تنظیم :پسر ایرونی

/ 0 نظر / 14 بازدید